IHD1EB1R0L Dale Electronic HIGH CURRENT INDUCTOR, 1UH 5.3A 15%; INDUCTANCE:1 H; INDUCTANCE TOLERANCE: 15%; DC RESISTANCE MAX:9000 OHM; DC CURRENT RATING:5.3A; CORE MATERIAL:FERR
Part Nnumber
IHD1EB1R0L
Description
HIGH CURRENT INDUCTOR, 1UH 5.3A 15%; INDUCTANCE:1 H; INDUCTANCE TOLERANCE: 15%; DC RESISTANCE MAX:9000 OHM; DC CURRENT RATING:5.3A; CORE MATERIAL:FERR
Producer
Dale Electronic
Basic price
Following Parts
Random Products
(keyword IHD1EB1R0L Dale Electronic HIGH CURRENT INDUCTOR, 1UH 5.3A 15%; INDUCTANCE:1 H; INDUCTANCE TOLERANCE: 15%; DC RESISTANCE MAX:9000 OHM; DC CURRENT RATING:5.3A; CORE MATERIAL:FERR)